Stappen na het reserveren van een StowBox
Bedankt voor je reservering. Hieronder lees je stap voor stap wat je kunt verwachten. De StowBox is ons eigen ontwerp voor eenvoudige en tijdelijke opslag van je inboedel. Je vult de StowBox thuis en wij slaan deze veilig op. De StowBox is op dit moment alleen beschikbaar in Deventer.

Wat gebeurt er na je reservering?
1. Bevestiging en informatie. Direct na je reservering ontvang je een mail. Je eerste huurperiode is dan betaald. Een paar dagen voor het ophalen of bezorgen krijg je een tweede mail met alle informatie over toegang, gebruik en veiligheid.
2. De StowBox ophalen of laten bezorgen. Heb je gekozen voor Do-it-yourself? Dan haal je de StowBox op de afgesproken datum zelf op bij onze locatie. Heb je gekozen voor bezorgen of Stow-Assist? Dan brengt een medewerker de StowBox op de afgesproken datum naar je thuis. De locatie is onbemand. Lees de handleiding dus goed door. Haalt iemand anders de StowBox voor je op, stuur hem dan onze mail door. Hij of zij moet de handleiding kennen, ook voor het koppelen van de StowMover aan de auto. Er is niemand ter plaatse die dat kan uitleggen.
3. Toegang tot de locatie. De poort is open op werkdagen van 08:30 tot 17:30 uur. Buiten die tijden open je de poort met je telefoon. Hoe dat werkt, lees je in je mail. De sleutel van de StowBox ligt in een sleutelkluisje tussen roldeur A en B. Het kluisnummer en de pincode krijg je in een aparte mail.
4. De gevulde StowBox terugbrengen. Ben je klaar met vullen? Breng de StowBox dan terug naar onze locatie.
5. Tussentijds bij je spullen. Je hebt in de basis vrije toegang. Laat het ons bij voorkeur wel even van tevoren weten, zodat we er rekening mee kunnen houden.
6. Je spullen terug. Wil je je spullen weer thuis hebben? Vul dan het opzegformulier in. Wij zorgen er dan voor dat je StowBox op het afgesproken moment weer voor je klaarstaat.
7. Betaling. Heb je gekozen voor Longstay (langer dan 12 dagen)? Dan huur je in periodes van vier weken en start na de eerste huurperiode de automatische incasso. Heb je gekozen voor Shortstay (12 dagen)? Dan betaal je eenmalig en is er geen automatische incasso. Je kunt Shortstay eenmalig verlengen met 12 of 24 dagen.



Wil je de prijzen en beschikbaarheid van de StowBox bekijken of direct reserveren? Gebruik dan het reserveringsformulier.
Heb je nog vragen?
Neem contact met ons op via de contactpagina of stuur ons een bericht via WhatsApp. Met meer dan 20 jaar ervaring in opslag helpen we je graag verder.
